A A A

Zábava

Sportovní hala Čeladná
Vytvoří skvělé zázemí pro všechny příznivce sportu jako je basketbal, volejbal, nohejbal a florbal. Přímo v hale je otevřeno nové moderní fitcentrum s profesními trenéry.

 

Prosper Horse Ranch
Je součástí Prosper Golf Resort Čeladná. Pod vedením profesionálních instruktorů nabízí jezdeckou školu pro začátečníky i pokročilé v jakémkoli jezdeckém stylu. Pro děti jsou připraveny jak prázdninové, tak i víkendové programy, kde se pod dozorem učitelů o koně také starají.

 

Tenisový kurt Čeladná
S umělým povrchem je součástí zrekonstruovaného areálu v centru obce.

 

Beskydský tenisový klub
Obsahuje 4 tenisové kurty, 4 badmintonové dvorce, fitness centrum, saunu a výřivku.

 

Sport Relax Centrum Kotelna Frýdlant
Součástí sportovního centra je kurt s umělým povrchem, kde je možno si zahrát minikopanou i nohejbal. Toto útulné zařízení nabízí mimo jiné i 3 squashové kurty.

 

Prosper Golf Resort Čeladná
Dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště, The Old Course a The New Course jsou nezapomenutelná a s vybraným vkusem vsazená do nádherné scenerie okolních beskydských kopců.

 

Golf klub Ostravice
Jedná se o osmnáctijamkové mistrovské hřiště zasazené mezi dvěmi nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem.

 

Park Golf Club Šilhéřovice
Osmnáctijamkové hřiště situováno v zámeckém parku s množstvím velmi vzácných starých stromů přivezených z celého světa, jehož dominantou je rodshildův zámek.

 

Ropice Golf Course
Osmnáctijamkové hřiště linksového typu, které svými parametry vyhovuje požadavkům konání náročných mistrovských turnajů a splňuje kritéria Profesionální golfové asociace.

 

Lázně a welness:
Lázně Čeladná
Beskydské rehabilitační centrum vzniklo v roce 2000 a navazuje na tradici datovanou v této oblasti již od roku 1902. Jeho předností je umístění lázeňských domů v lesoparku s výbornými podmínkami a Ferdinandův pramen s širokou nabídkou léčebných kůr. Od roku 2004 se zde provozuje první Polárium v České republice a jeho celotělová chladová terapie při minus 120°C si od té doby získalo řadu příznivců. Součástí lázní je také Lara Welness, ve které naleznete bazén s masážními tryskami, aroma saunu, páru, tepidarium, sluneční terasu a solnou jeskyni. Součástí nabídky jsou i masáže: klasické, medové, lávovými kameny a můžete si dopřát i exkluzivní zážitek při thajské masáži, kterou nabídne dvojice terapeutek z Thajska.

 

Aquapark Olešná
V kryté části aqvaparku naleznete obří 90 m tobogán, vodní chrliče a děla, masážní trysky v bazénových stěnách , vodní lůžko se vzduchovou masáží, koupací bazén, proudový kanál, perličkovou lázeň, masáže nohou, lavici s kombinovanou vodní a vzduchovou masáží a divokou řeku.

 

Zábava
Park Tanzánie
Největší lanový park v České republice. Sedm tras lanových překážek zavěšených na stromech ve výšce 4-12 m.

 

Paintball Snipers
Hřiště ve volné přírodě o rozloze 2000 m² je koncipováno pro speed paintball.¨

 

Zumba
Pravidelné cvičení pod taktovkou certifikované lektorky.

 

Kluziště
Má rozměry velkého hokejového hřiště, bruslení je bezplatné a ve večerních hodinách je kluziště osvětleno.

 

Koloběžky
Připraveny jsou pro Vás koloběžky a terenní buginy. Jízda po čtyřkilometrové trase vedoucí příjemným lesním prostředím s jedinečnými výhledy na okolí je skutečným zážitkem pro celou rodinu.

 

Bowling Harcovna
Součástí provozovny jsou bar, kulečníkové a billiarové stoly.

 

Čtyřkolky
Pro milovníky krásné přírody, zábavy, vzrušení a skvělých zážitků je připraven program, který plní každému jeho představy o zajímavé a nezapomenutelnédovolené.

 

Cyklistika a turistika

Vždy přítomné horské masivy, lesy a potůčky nabízí jak náročné turistické výšlapy, tak romantické procházky po okolí. Čeká Vás také nepřeberné množství cyklostezek různé náročnosti a délky s menším či větším převýšením, ale vždy nádhernou krajinou.

 

Lyžování

I v chladnější části roku se v Čeladné rozhodně nebudete nudit. Čeká na Vás řada udržovaných areálů, ale také běžeckých a turistických stezek.
1)    Skiareál Opálená Pstruží
2)    Ski areál Pustevny
3)    Ski areál Bílá
4)    Mnoho běžeckých sportovních tratí